KONST / Litografier / Färglitografier 13777064
nr 1377 7064
Iris Rönnqvist
(f. 1948), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 86/150,57/75. Motivet: 39x29cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Iris Rönnqvist, svensk bildkonstnär född 1948.
måndag 8 februari 2021
kl 19:24:30